Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Nikolou Márovou pro best4dance

11. 11. 2011

Taneční oblečení best4dance a Nikola Márová

Rozhovor s Nikolou Márovou, první sólistkou baletu Národního divadla Praha a držitelkou ceny Philip Morris Ballet Flower Award 2002 a Ceny Thálie za rok 2007, který vznikl v průběhu její spolupráce na reklamní kampani na novou taneční kolekci oblečení značky best4dance.

  

Co je pro tebe hlavním kritériem při výběru oblečení na baletní sál?

V první řadě mi musí být oblečení pohodlné a být z dobrého materiálu. Také si vybírám oblečení, které se mi líbí, abych se v něm celkově cítila dobře.

 

Má podle tebe kvalitní a správně zvolené oblečení vliv na taneční výkon?

U mě jednoznačně. Občas si na sebe vezmu například dres, který někde nesedí nebo škrtí a celou zkoušku to potom vnímám a nemůžu se pořádně soustředit na svůj výkon.

 

Podílíš se na focení reklamní kampaně tanečního oblečení best4dance, jak vypadala tato spolupráce?

Spolupráce byla bezvadná, fotila jsem se svým tanečním partnerem Michalem Štípou a také se svým bývalým spolužákem, takže atmosféra byla hned od začátku výborná. Vše bylo perfektně připraveno, takže jsme přijeli a mohlo se hned začít fotit, což mi naprosto vyhovovalo vzhledem k mému stavu... 

 

I když to na výsledných fotografiích není poznat, my víme, že focení probíhalo za „zvláštní osobní konstelace“. Prozradíš nám o tom víc?

Ráda prozradím:). Jak už jsem naznačila v minulé otázce, focení probíhalo za zvláštních okolností, vzhledem k tomu, že jsem byla na začátku čtvrtého měsíce těhotenství a musím sama uznat, když se teď na fotky dívám, že to není téměř poznat, a to se pokud vím, ani jedna fotka nemusela upravovat. Ale do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, jestli to ještě zvládnu..

 img_1106.jpg

Oblékáš si na baletní sál oblečení značky best4dance? Mají ve své nabídce nějaký taneční dres, který jsi si zvlášť oblíbila?

Jsem teprve dva měsíce po porodu, takže se teprve začínám rozcvičovat, ale shodou okolností jsem dnes byla v divadle na tréninku a vzala si poprvé černý dres z kolekce best4dance, kterou jsem fotila a až na tuhá záda a těžké skoky se mi cvičilo bezvadně:).

 

Kdybys měla třemi slovy popsat kolekci best4dance, jaké přívlastky bys jí dala?

Kolekci best4dance bych popsala jako příjemnou, kvalitní a slušivou. 

 

Předpokládáme, že v těchto dnech věnuješ maximum své pozornosti rodině a dítěti. Ale přece, v jakém představení tě budou moci diváci nejbližší době vidět?

Momentálně mě maximálně zaměstnává můj dvouměsíční syn Maxim, ale chystám se po mateřské dovolené začít krásným představením oblíbeným pravě u dětí a tím je Louskáček.

Zdroj: http://shop.best4dance.com/svk/rozhovor-s-nikolou-marovou
Foto: http://shop.best4dance.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(Latonyanug, 26. 3. 2018 6:16)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.