Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kam rádi jezdí naši nejlepší tanečníci na prázdniny?

6. 9. 2008

Nikola Márová: Už jako malá jsem jezdila s rodiči do Krkonoš do Pece pod Sněžkou. Trávili jsme na horách zimní prázdniny, uměla jsem dobře lyžovat a bavilo mne to. Teď už lyžovat nesmím kvůli baletu, proto jezdíme v létě. Máme v hotelu u známých rezervovaný pokoj, kde mohu být i se svým francouzským buldočkem. Je tam krásná příroda, úplně jiný vzduch než v Praze. Ráda dělám procházky s rodiči a se svým pejskem Oliverem. Krkonoše jsou nádherné, nemyslím vůbec na tancování. Vždy si naplánujeme, že dojdeme až na vrchol Sněžky, ale před dvěma roky jsem měla angínu a vloni zase bolavá záda, tak jsem moc chodit nemohla.

Michal Štípa: Moje oblíbené místo, kam jsem již od malička jezdil, je chata mých rodičů na Vranovské přehradě. Mám to tam moc rád, proto na chatu jezdím každým rokem s partou přátel z brněnského baletu. Nakoupíme plno dobrého jídla a pití a užíváme si. Přes den se koupeme ve Vranovské přehradě nebo podnikáme výlety do přírody. Večer si uděláme táborák, opékáme vuřty a zpíváme při kytaře. Je to skvělý způsob relaxace, jak si odpočinout po divadelní sezóně od tancování. I když jezdím rád do tepla k moři, na chatě je to super.

Alexandre Katsapov: Je pro mě těžké vybrat jedno nejoblíbenější místo. Mám rád Prahu, protože tady je můj domov. Z každého zahraničního zájezdu se těším, až se sem vrátím. Nemám v Praze žádnou oblíbenou památku, ale líbí se mi projekt chobotnice, Národní knihovny na Letné od architekta Kaplického. Dokonce jsme za ní podepisovali v divadle petici. Mým oblíbeným městem je Sankt Petěrburg, kde jsem se narodil a žijí moji rodiče. Městem budoucnosti je pro mě Tokio, kde se setkává starobylá kultura s nejnovějšími technickými vynálezy. Mám rád také Paříž, která mě naplňuje. Je to neuvěřitelné město, co se týká kulturního zážitku a kouzelného prostředí pařížských uliček.

Zdroj : 9.7.2008
Medora.blog

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář